Obchody 70-lecia klubu rozkręcają się na dobre! Już jutro kibice żółto-niebieskich oraz miłośnicy bieganie w sile ponad 400 osób aktywnie uczczą jubileusz klubu. Wraz z nimi pobiegną młodzieżowcy gorzowskiej Stali: Rafał Karczmarz, Hubert Czerniawski i Alan Szczotka.

Dorosłemu biegowi towarzyszyć będzie bieg najmłodszych pod nazwą Krasnale na start!”.

 

Warto podkreślić, że bieg od samego początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem kibiców, ale także miłośników biegania z naszego regionu i całej Polski. Lista uczestników rosła z dnia na dzień i ostatecznie już niemal tydzień przed imprezą osiągnęła maksimum.

 

– Bieg Stali Gorzów jest największą imprezą biegową w Gorzowie Wlkp. Ilość uczestników przerosła nasze oczekiwania, ponieważ po zamknięciu listy startowej mieliśmy mnóstwo pytań o możliwość dopisania się do niej i udziału w imprezie. Niestety, w tym wypadku ograniczyły nas możliwości przerobowe firmy produkującej medale. Śmiało możemy powiedzieć, że wydarzenie, jakim jest Bieg z okazji 70-lecia K.S. Stal Gorzów, jest pierwszą taką biegową imprezą organizowaną w oparciu o klub żużlowy, a zorganizowanie jej na najwyższym poziomie jest dla nas sprawą priorytetową – mówi Żaneta Pawlicka ze Stali Gorzów.

 

Początek jutrzejszego biegu z okazji 70-lecia Stali o godzinie 13:00. Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10:00.

 

Udostępnij