‘Zorro’ ostatecznie nie wystąpił w zawodach, ale wsiadł na motocykl i pokonał pożegnalne okrążenia. W turnieju wzięły udział cztery ekipy. Jedna z nich składała się z zawodników gorzowskiej Stali – Krzysztofa Kasprzaka, Nielsa Kristiana Iversena, Bartosza Zmarzlika i Martina Vaculika. Był to Team Investing. W ostatecznym rozrachunku to właśnie oni zwyciężyli i zapisali na swoim koncie 41 „oczek”. Liderami drużyny byli „F-16” i Vaculik, którzy dowieźli do mety 11 punktów. Bardzo dobrze zaprezentował się także „KK”, który w pierwszym biegu zdefektował, ale w kolejnych swoich startach tylko raz oglądał plecy rywali.

Drugie miejsce zajęła ekipa „Team DDS Poland”. Najwięcej punktów zdobył w niej Krystian Pieszczek. Z dobrej strony zaprezentował się także Dominik Kossakowski i Andriej Kudriaszow. Ten drugi wykręcił najlepszy czas dnia w trzeciej gonitwie. Drużyna z trzeciego miejsca zdobyła 20 punktów mniej niż zwycięzcy. Był to Team Porter Domofon. Liderem tej drużyny okazał się Grigorij Łaguta, który zapisał przy swoim nazwisku 10 „oczek”. Ostatnią lokatę natomiast zajął zespół Team Elnaft, w którym najlepiej zaprezentował się Anders Thomsen.

Po zakończeniu turnieju odbył się Bieg o Puchar Prezydenta Gdańska, który wygrał wychowanek gorzowskiej Stali – Bartosz Zmarzlik. Razem z nim jechali: Robert Miśkowiak, Linus Sundstroem i Dominik Kossakowski.

Team Investing – 41
1. Bartosz Zmarzlik – 11+3 (3,1,1,3,3)
2. Martin Vaculik – 11 (1,3,3,2,2)
3. Niels Kristian Iversen – 9 (0,2,2,3,2)
4. Krzysztof Kasprzak – 10 (d,3,3,1,3)

Team DDS Poland – 39
9. Magnus Zetterstroem – 0 (-,-,-,-,-)
10. Dominik Kossakowski – 9+0 (2,1,2,3,1)