10 000 zł – to koszt pakietu Sponsor Zawodnika” w przypadku wskazania konkretnego żużlowca. Sponsor płacił zaś połowę tej kwoty, jeśli nie chciał wybrać zawodnika, którego może wspomóc. Ze Stalą Gorzów od wielu lat współpracuje firma ICT Poland, która postanowiła włączyć się równieżwe wsparcie idei Memoriału Edwarda Jancarza.

ICT to międzynarodowa firma, której powstanie datuje się na 1978 rok we Włoszech, a zajmuje się ona przemysłem bibułki higienicznej oraz produktami higieny osobistej. Znana jest z marki Foxy, oferującej papier toaletowy, ręczniki kuchenne, chusteczki higieniczne, bibułki i serwetki papierowe. Produkty tego konsorcjum można znaleźć w wielu sieciach handlowych.

Firma ta, wzorem poprzedniego roku, ponownie sponsorować będzie Nielsa Kristiana Iversena. Dlaczego akurat Duńczyk? – Mamy swój fanklub Stali Gorzów. Uczestniczy w nim blisko setka pracowników, którzy emocjonalnie wiążą się z klubem i jego zawodnikami. Wiadomo, że są żużlowcy, z którymi kibice bardziej się identyfikują. Numerem jeden jest Bartek Zmarzlik. Natomiast Iversen, w związku z tym, że jeździ już tyle lat dla Stali, jest wierny barwom i zwykle jako jeden z pierwszych podpisuje kontrakt, to jest to dobry zawodnik, by się z nim utożsamiać. Doceniają go fani, będący naszymi pracownikami i my się w to wpisujemy. Mamy szeroką współpracę ze Stalą i Memoriał jest cząstką całości – powiedział przedstawiciel ICT Poland, Arkadiusz Duk.

Popularny „PUK” w gorzowskim zespole występuję od 2011 roku. W barwach Stali osiągnął swój największy sukces, czyli brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Świata w sezonie 2013. Z naszym klubem świętował dwa tytuły drużynowego mistrza Polski, przy których miał udział jako jeden z liderów. W sezonie 2017 ponownie będziemy go oglądać w cyklu Grand Prix.

 

SPONSOR ZAWODNIKA: 

 

SPONSOR GŁÓWNY:

 

 

Udostępnij