10 000 zł – to koszt pakietu Sponsor Zawodnika” w przypadku wskazania konkretnego żużlowca. Sponsor płacił zaś połowę tej kwoty, jeśli nie chciał wybrać zawodnika, którego może wspomóc.

Budnex jest przedsiębiorstwem od lat współpracującym ze Stalą Gorzów, ale także samym Krzysztofem Kasprzakiem. – Współpracuję z Krzysztofem 5-6 lat, od momentu, kiedy przyszedł do Gorzowa, więc czemu nie miałbym go sponsorować podczas Memoriału? Współpraca z klubem to z kolei już kilkanaście lat. To nie pierwszy raz, kiedy sponsorujemy zawodnika podczas tej imprezy – powiedział Krzysztof Nuckowski, przedstawiciel firmy.

Przedsiębiorstwo to zajmuje się branżą deweloperską i w województwie lubuskim jest największą tego typu. Lokale mieszkalne i usługowe przygotowywane przez tego developera liczone są w tysiącach i w samym Gorzowie można zobaczyć wiele z nich. Za zrealizowane projekty Budnex zebrał wiele nagród i wyróżnień.

Wspierany przez Budnex Kasprzak do Gorzowa trafił w 2012 roku. W żółto-niebieskich barwach wszedł na nowy poziom, co poskutkowało zdobyciem tytułów indywidualnego mistrza Polski i indywidualnego wicemistrza świata. Popularny „KK” jest też podporą reprezentacji „Biało-czerwonych”, a w Stali pełnił nawet rolę kapitana. Po niezłym roku 2016 zawodnik ma nadzieję pójść za ciosem i ponownie walczyć z najlepszymi. Pierwszy krok ku temu wykonał, awansując do finału Złotego Kasku, będącego ostateczną rozgrywką krajowych eliminacji do Grand Prix i SEC.

 

SPONSOR STARTU ZAWODNIKA:

SPONSOR GŁÓWNY MEMORIAŁU:

Udostępnij