30 kwietnia gorzowska Stal podejmie u siebie ekipię ROW-u Rybnik. Tym samym ligowe ściganie w Gorzowie w końcu zostanie zainaugurowane. Gorzowski klub z tej okazji stworzył wiele ciekawych gadżetów dla kibiców. Niech stadion im. Edwarda Jancarza będzie w najbliższą niedzielę żółto-niebieski!

W ostatnich dniach w oficjalnym sklepie klubowym w centrum handlowym Nova Park pojawiły się m.in.: kredki do malowania twarzy idealnie nadające się na mecz, plakaty sześciu zawodników żółto-niebieskich, sześć rodzajów koszulek i nowe szaliki samochodowe. Dostępnych jest również pięć szalików kibicowskich – dzianych, jak również wykonanych metodą sublimacji (śliski materiał) oraz szaliki dedykowane najmłodszym kibicom. Trybuny stadionu w niedzielę powinny więc robić ogromne wrażenie po haśle szale w górę!”.

 

W ofercie mamy też czapki snapbacki, bejsbolówki i zimówki, jak również flagi samochodowe,
rożnego rodzaju naklejki, proporczyki czy paski.

W najbliższym czasie do naszego punktu stacjonarnego mają trafić: zawieszki samochodowe, kurtki bejsbolówki, kubki ceramiczne, kostki samochodowe, nowe czapki, cylindry i kapelusze kibicowskie, słuchafony, opaski silikonowe, kurtki, bluzy i t-shirty wzorowane na grafice ubrań naszego sportowego teamu.

 

Przypominamy również o naszym innowacyjnym sklepie internetowym www.sgfan.pl. Tam fani mogą sami zaprojektować i nabyć personalizowane gadżety. Pierwsze fanty zostały już zamówione i dostarczone kibicom.

 

Mamy ogromną nadzieję, że podobnie jak w latach poprzednich, hasło „WSZYSCY NA ŻÓŁTO” będzie obowiązywać przez cały sezon. Do zobaczenia w niedzielę na stadionie!

 

Udostępnij