Akcje świąteczne już od kilku lat w wykonaniu Stali nie mogą dziwić. Żółto-niebiescy chętnie angażują się w takie imprezy i przygotowują mnóstwo prezentów by dzieci w gorzowskich przedszkolach w mikołajki chodziły uśmiechnięte. W tym roku przedstawiciele dwóch sekcji Stali – żużlowej i piłki ręcznej – odwiedzili pięć gorzowskich przedszkoli. Dzieci otrzymały ponad 200 specjalnie przygotowanych paczek świątecznych i klubowe szaliki.

W akcji udział wzięli m.in. trener Stanisław Chomski, Piotr Paluch, Szymon Woźniak oraz piłkarze ręczni – Marcin Smolarek, Wiktor Bronowski i Adrian Turkowski. – Jak co roku miałem możliwość razem z żużlowcami i piłkarzami ręcznymi odwiedzić naszych gorzowskich przedszkolaków, gdzie dzięki uprzejmości i hojności naszych Sponsorów oraz Klubu Stal Gorzów mogliśmy przekazać paczki i klubowe gadżety. Akcja ta wywołała duże zadowolenie wśród naszych milusińskich, a uśmiech na ich buziach jest dla nas największą satystakcją w ten mikołajkowy dzień. Myślę, że akcja ta jest godna kontynuowania w kolejnych latach, gdyż sprawianie innym osobom radości jest wielką przyjemnością dla tych, którzy mogą dać coś od siebie – powiedział trener Stanisław Chomski.

Dzieci bardzo ucieszyły się z wizyty świętego Mikołaja i jego towarzyszy oraz z paczek, które otrzymały. Przywitały i podziękowały Mikołajowi wieloma wierszykami i piosenkami. Stal po raz kolejny nie zawiodła gorzowian i już planuje kolejne akcje!

Udostępnij