Że Warmia Olsztyn to jedna z najsilniejszych drużyn w lidze, nie trzeba nikogo przekonywać. Goście sobotniego pojedynku mają w swoich szeregach wielu mocnych, znanych w Polsce zawodników, którzy w tym roku grają najlepszą obroną w grupie A, a od pewnego czasu rzucają coraz więcej bramek. – Jesteśmy przygotowani. Oglądaliśmy wideo, pokazywaliśmy sobie gdzie były nasze słabości w tym miniomym meczu z Warmią i spróbujemy ich ugryźć – powiedział szkoleniowiec gorzowskiej ekipy. Jakie są najmocniejsze punkty przeciwnika? – Nie ma słabych. To jest ich najsilniejszy punkt. Na każdej pozycji jest zawodnik zarówno z historią, jak i z doświadczeniem. I sukcesy. Od bramki przez skrzydłowych, rozgrywających i po obrót, a jednocześnie trzon obrony to są naprawdę nazwiska, które w polskiej lidze są znane i to są mocne nazwiska – podkreślił, mając na myśli takich graczy jak Marcin Malewski, Daniel Żółtak, Mateusz Gawryś, Paweł Deptuła czy Karol Królik, który ze Stalą nie zagrał w pierwszym meczu ze względu na kontuzję ręki.

 

Dodatkowo gorzowianie nie do końca dobrze się czują. Po lubuskiem krąży wirus grypy i nie oszczędza żółto-niebieskich. – Wczoraj na treningu bardzo źle wyglądał Miłosz Bekisz. Nie wiem, czy przyjdzie dzisiaj. Czy to zejdzie na innych zawodników, zobaczymy. Ja też jestem chory – powiedział Dariusz Molski. Mimo to gorzowianie nie zamierzają się poddawać już przed meczem i mają w zamiarze mocno podejść do spotkania. – O dyspozycji fizycznej pozostałych zawodników nie chciałbym tu mówić, generalnie mogę powiedzieć, że jest mobilizacja przed meczem – wyjawił trener gospodarzy.

 

Niedawna klęska, jaką Stal odniosła w meczu pierwszej rundy rozgrywek, wydaje się nie dawać zawodnikom spokoju, będąc potężną drzazgą na ambicji. Żółto-niebiescy tym bardziej będą chcieli się odegrać kolejnemu rywalowi, z którym przegranie meczu nie było im w smak. – Spróbujemy ich ugryźć, to jest nasz teren, raczej rzadko udaje nam się przegrać. Postawimy wszystkie swoje umiejętności, całą ambicję na szalę tego, by rewanż był skuteczny z przewagą dla nas – zapowiedział szkoleniowiec Stali.

 

Żółto-niebiescy podejmą Warmię już w najbliższą sobotę! Nie może Was zabraknąć! Start spotkania o 18:30 w hali przy ul. Szarych Szeregów 7! Bądźcie z nami!

 

Bilety w cenie 12 zł normalny, 8 zł ulgowy do kupienia w sklepie klubowym i na 40 minut przed spotkaniem w kasach hali – zapraszamy!

 

Bilety ulgowe przysługują emerytom i rencistom, kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia. Dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

Udostępnij