W tamtym roku zmysły kibiców rozpalały Jagoda, Karolina, Dominika, Klaudia, druga Klaudia, Agnieszka, Paula, Marta, Oliwia, Paulina, Nadia, Angelika i Milena. Kilka z nich ma już spore, bo kilkuletnie doświadczenie, stając się twarzami gorzowskiego klubu, a także wypływając na szerokie wody reklamy.

Jak byłam jeszcze kibicem, to zupełnie inaczej to dla mnie wyglądało i inaczej to sobie wyobrażałam. Od wewnątrz też jest inaczej. Kiedyś to było dla mnie takie wow”. Fajnie jest to zobaczyć, ale stało się to już codziennością. To jednak nadal świetne uczucie, bo bardziej się to przeżywa, jesteśmy częścią wydarzenia. Czujemy te emocje, rozmawiając z pracownikami klubu, zawodnikami. Widzimy to, czego nie mogą zobaczyć kibice. Osobiście podchodzę do tego bardzo emocjonalnie: krzyczę, skaczę. Jak na „młynie” klaszczą, to my także staramy się zachęcić kibiców do włączenia się w doping. Wtedy atmosfera jest zupełnie inna niż jak się tylko siedzi, niczym na pikniku – powiedziała nam w jednym z wywiadów Jagoda Szymczak, wieloletnia podprowadzająca Stali Gorzów.

Niemal co roku dochodzi jednak do pewnych roszad i wśród dziewcząt trzeba dopuścić świeżej krwi. Tak jest i tym razem. Na naszym Facebooku trwa głosowanie na kandydatki, które mogą dołączyć do Stalowych Podprowadzających. To już ostatnie godziny na oddanie swojego głosu, bowiem ten etap zamykamy w środę. Kibice wybiorą 10 dziewczyn. Spośród nich komisja na podstawie zdjęć, formularzy i opinii kibiców wybierze te, które w przyszłym roku pełnić będą rolę klubowych hostess.

W zmaganiach udział biorą Alicja, Erika, Joanna, Julita, Kinga, Klaudia, Laura, Małgorzata, Marta, Natalia, Rita i Wiktoria. Głosować można TUTAJ, zostawiają „lajka” pod zdjęciem wybranej kandydatki.

Udostępnij