Stal Gorzów startuje z Programem Partnerskim Zawsze Razem.

Partner programu otrzyma promocję w gronie sympatyków Stali Gorzów i zwiększy grono lojalnych klientów. Partnerstwo w programie to wspólne realizowanie z kibicami ważnych celów klubu.

Wystarczy przyznanie kibicom Stali Gorzów rabatu „zwrotki” na sprzedawane produkty lub świadczone usługi. Klub poinformuje swoich kibiców, że warto kupować w Punktach Partnerskich.

Każdy kibic Stali Gorzów, który zapłaci swoją kartą płatniczą w punkcie partnerskim wesprze klub w realizacji jego zadań statutowych. Zwrotka trafi na realizację wspólnego celu Stali Gorzów. Partnerstwo w programie to jedna umowa i co niezwykle ważne brak ingerencji w systemy kasowe. Dodatkowo Partner otrzyma podgląd wszystkich dokonanych transakcji. Operatorem Programu Partnerskiego jest Fundacja Kibica, która z sukcesem realizuje program Sportbonus.

Sportbonus to największa akcja społeczna w historii polskiego sportu. Celem projektu jest wsparcie sportowych aktywności dzieci i młodzieży. Akcję popierają Ambasadorzy: Jerzy Engel, Apoloniusz Tajner, Otylia Jędrzejczak, Tomasz Frankowski i 40 innych znanych sportowców. Na chwilę obecną w projekcie bierze udział 3 000 Klubów, ponad 120 000 Rodziców oraz 1 100 Firm Partnerskich.

Więcej informacji o Programie Partnerskim Zawsze Razem: link.

Udostępnij