Aplikacja Stal Gorzów

Głównym celem projektu jest integracja wszystkich sympatyków dzięki zaangażowaniu we wspólny cel. Aby to osiągnąć klub udostępnił swoim kibicom dedykowaną aplikację Stal Gorzów. Dzięki niej kibice będą zawsze na bieżąco z informacjami o swojej drużynie i będą mogli w prosty sposób komunikować się ze sobą za pomocą postów umieszczanych na tablicy. Aplikacja, to także aktualne galerie zdjęć, materiały video, terminarz z wynikami meczów, aktualna tabela. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom każdy kibic w swoim telefonie ma wszystko, czego potrzebuje każdy członek Żółto-Niebieskiej rodziny! Użytkownicy aplikacji mają również dostęp do sekcji MATCH DAY, gdzie będą relacje dni meczowych i materiały zakulisowe, które z pewności budzą najwięcej emocji. Kibice posiadający aplikację w pierwszej kolejności dowiedzą się również o nowych punktach partnerskich, które przystąpiły do programu Zawsze Razem, czyli o miejscach gdzie przedsiębiorcy chcą razem ze swoimi klientami – kibicami Stali Gorzów działać wspólnie dla założonych celów.

Aplikacja Stal Gorzów dostępna jest do pobrania w App Store (dla użytkowników Apple) oraz Google Play (dla użytkowników telefonów z systemem Android). W aplikacji stopniowo będą dostępne nowe funkcjonalności bo Klub chce, by aplikacja była przyjazna jej użytkownikom. Aplikacja jest bezpłatna.

 

POBIERZ Z GOOGLE PLAY

POBIERZ Z APP STORE

 

 

Program Partnerski Zawsze Razem

Stal Gorzów przystąpiła do kolejnego etapu programu  Zawsze Razem. Przypomnijmy, że w pierwszym etapie klub pozyskiwał lokalnych Partnerów, którzy udzielą rabatu zarejestrowanym kibicom jednocześnie przekazując część środków na wspólne realizowanie sportowych oraz społecznych celów. Firmy zainteresowane współpraca nadal mogą zgłosić chęć udziału w programie.

„Ten etap projektu Zawsze Razem pozwolił nam na dotarcie do lokalnych mniejszych przedsiębiorców, którzy chcieliby móc prezentować swoje marki na stadionie i być może w przyszłości będzie to możliwe.  Z chęcią dołączyli oni do programu chcąc razem ze Stalą Gorzów działać na rzecz lokalnej społeczności”– podsumowuje Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

 

 

Aplikujesz zyskujesz

Każdy zarejestrowany użytkownik aplikacji robiący zakupy w Punktach Partnerskich lub realizujący zakupy online dokłada cegiełkę do spełnienia ważnego celu. Pierwszy cel klubu to zbiórka 1000 złoty na turnus rehabilitacyjny dla Olivera- chłopca z padaczką lekooporną oraz dziecięcym porażeniem mózgowym. Kibice Stali Gorzów w trwającym sezonie już raz pomogli Oliverowi wrzucając pieniądze do puszek podczas stadionowej kwesty na meczu z Unią Leszno. Tym razem mogą pomóc wybierając robienie zakupów u klubowych Partnerów i płacąc u nich kartą płatniczą.

 

 

Idziemy na rekord!

Już podczas najbliższego spotkania ligowego możliwe będzie wsparcie dzięki zakupom dokonanym kartą płatniczą w wybranych punktach gastronomicznych. Terminale płatnicze to również nowość na gorzowskim stadionie. Klub chce ułatwić kibicom korzystanie z usług gastronomicznych podczas meczu i dzięki wprowadzeniu płatności kartą ograniczyć kolejki. Podczas niedzielnego półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski hostessy w strojach klubowych będą przypominały kibicom o aplikacji zachęcając jednocześnie do jej pobrania. Im więcej pobranych aplikacji i transakcji dokonanych kartą tym szybciej pomożemy Oliverowi.

 

 

 

 

Udostępnij