Get Well Toruń nie znajduje się aktualnie w najlepszej sytuacji tabelowej. Anioły” nie zdobyły jeszcze ani jednego punktu i wszystkie ich dotychczasowe mecze były przegrane. W teamie zaczyna się robić coraz goręcej, a wizja kolejnych spotkań nie polepsza sprawy. Jacek Frątczak, trener torunian, znajduje się na zwolneniu L-4 i zastąpi go sztab szkoleniowy tworzony pezez Karola Ząbika, Marka Lemona i Adama Krużyńskiego. Podjęli oni dość nietypową decyzję dotyczącą awizowanego składu. Na liście nie pojawił się ani Rune Holta, ani Norbert Kościuch, natomiast znalazł się tam Julian Stolp. 

Gorzowianie wybierają się do Torunia w znacznie korzystniejszej sytuacji. W ostatnich spotkaniach tempa nie zwalniał Bartosz Zmarzlik, świetnie prezentuje się ró∑nież Anders Thomsen, a Krzysztof Kasprzak odnajduje odpowiednią dyspozycję, której brakowało na początku tego sezonu. W skladzie awizowanym pojawił się jednak Peter Kildemand, który w sobotę w czasie SEC Challenge uległ dosyć poważnemu wypadkowi. Złamał nos i doznał wstrząśnienia mózgu oraz generalnych obrażeń twarzy. 

Mimo iż Stalowcy ze względu na swoją pozycję w tabeli stawiani są w roli faworytów, losów spotkania nie da się jednak przewidzieć. Szykuje się zatem fenomenalna rywalizacja!

Awizowane składy:

truly.work Stal Gorzów
1. Szymon Woźniak
2. Peter Kildemand
3. Krzysztof Kasprzak
4. Anders Thomsen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Mateusz Bartkowiak 

Get Well Toruń
9. Chris Holder
10. Filip Nizgorski
11. Niels Kristian Iversen
12. Justin Stolp
13. Jason Doyle
14. Igor Kopeć-Sobczyński
15. Maksymilian Bogdanowicz

Transmisja live: Eleven Sports 1

Udostępnij