Chcesz, aby Twoje dziecko czuło się na wyjeździe bezpiecznie? Ważny jest dla Ciebie stosunek ceny do jakości wyjazdu oraz gwarancja najwyższej jakości warunków pobytowych?

Sprawdź ofertę Obozów Akademii na lato 2019, moc różnorodnych atrakcji gwarantowana. Przekonaj się również dlaczego czas spędzony z nami, będzie dla Twojego dziecka najlepszym rozwiązaniem!

Baza na medal!

Podstawą Obozów Akademii jest zapewnienie Twojemu dziecku idealnych warunków pobytowych! Lokalizacja i baza szkoleniowa wybierana przez naszą kadrę, na każdy obóz jest właściwie przygotowana pod względem noclegowym, sanitarnym oraz sportowym, by każdy uczestnik czuł się w niej możliwie jak najlepiej! Procentuje tutaj wieloletnia współpraca z danymi ośrodkami, przykładem mogą posłużyć bazy szkoleniowe w Dolsku czy Jarocinie, które nigdy nas nie zawiodły. Sportowy rozwój Twojego dziecka zapewniają takie obiekty jak: boiska i hale sportowe, orliki, korty tenisowe czy baseny. Lokalizacje poszczególnych obozów potrafią również uatrakcyjnić czas spędzony na obozach, wynika to z charakterystyki i położenia miejsca, np. jezioro, obecność aquaparku czy bliskość morza. Na danym obozie Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić! Na każdym z nich zapewniamy dostęp do zaplecza rekreacyjnego. Chwila zabawy na konsoli PlayStation czy wspólna integracja przy wieczornym ognisku? Twoja pociecha ma to jak w banku!

 

Czas integracji!

Wyjazd na obóz piłkarski to szansa na rozwinięcie futbolowych przyjaźni. To czas, który różni się od normalnych, całorocznych treningów w danej lokalizacji. Podczas wyjazdu na wakacyjny obóz, spędzasz więcej chwil z trenerami i kolegami z drużyny. Podobno piłkarskie przyjaźnie nie umierają nigdy! Ponadto zespołowe lato jest naturalnym elementem kariery sportowca. Po pierwsze, Twoje dziecko może wspólnie z przyjaciółmi z boiska powspominać trudy mijającego sezonu, ale co ważniejsze może w idealny sposób przygotować się do nadchodzących, piłkarskich wyzwań. Dla profesjonalnego Klubu i zawodnika, okres przygotowawczy jest podstawową jednostką treningową, nie inaczej jest u nas, gdzie na obozie dbamy o zdrowie Twojego dziecka, uczymy zasad fair play i w ten sposób tworzymy, jedną, wielką, piłkarską rodzinę!

Bo miarą wszystkiego jest ROZWÓJ!

Nie ma większej radości dla Twojego dziecka niż poczucie, że strzela więcej bramek, czy popisuje się coraz lepszymi bramkarskimi interwencjami. Obozy Akademii to przede wszystkim szansa na rozwój! Doskonalenie sportowych umiejętności to najlepsza z możliwych inwestycji w przyszłość zawodnika. Odbywające się dwa razy dziennie treningi sportowe pomogą polepszyć kondycję i technikę gry.

 

Udostępnij