27 czerwca odbył się mecz pomiędzy Swindon Robins, w której barwach jeździ Adam Ellis, i Kings Lynn Stars. Swindon Robins pokonało na własnym torze swoich przeciwników dużą różnicą punktów 32:58. Ellis zdobył dla swojej drużyny 8 punktów z jednym bonusem. W rewanżowym meczu Kings Lynn Stars wygrało „u siebie” ze Swindon Robins 49:40, zaś Adam Ellis wywalczył 6 punktów z jednym bonusem. Erik Riss wciąż nie powrócił na tor.

 

Dwa dni później Filip Hjelmland wziął udział w 2. półfinale DMŚJ w Vetlandzie jako reprezentant Szwecji. Zdobył tam 8 punktów, zaś Szwecja zajęła w turnieju trzecie miejsce zaraz za Danią oraz Australią.

 

W PGE Ekstralidze po raz kolejny miał szansę wystartować Adam Ellis w zastępstwie za Szymona Woźniaka. Pomimo podjętej walki, zawodnik ten nie zdobył w meczu żadnego punktu, a truly.work Stal Gorzów przegrała „na wyjeździe” z Betard Spartą Wrocław 58:32.

 

2 lipca w Elitserien Vetlanda Speedway w składzie z Filipem Hjelmlandem pokonała w meczu wyjazdowym Piraterna Motala 43:46. Nasz zawodnik rezerwowy upolował dla swojej drużyny jedynie jeden punkt.

 

Życzymy samych sukcesów i dalej trzymamy kciuki za co raz lepsze występy na światowych torach!

Udostępnij