Bartosz Zmarzlik: Jestem przeszczęśliwy, ponieważ mam już 61 punktów w klasyfikacji generalnej. To doskonały wynik. Ale jutro jest kolejny dzień, kolejne spotkanie, to przechodzi do historii. Przed nami jeszcze mnóstwo rund i mnóstwo pracy. Nie pamiętam kiedy ostatnio tor był tak dobrze przygotowany. Nawet jako dzieciak ogladając zawody w telewizji, nie widziałem tylu mijanek, już od pierwszego biegu. Sami zawodnicy nie do końca wiedzieli co się dzieje. Ci którzy jechali pierwsi nagle jechali ostatni, i na odwrót. Czuję się wspaniale i dziękuję wszystkim zgromadzonym za doping. Wy, kibice, robicie najlepszą atmosferę w całej Europie. 

Martin Vaculik: To był dla mnie świetny wieczór. Tor był doskonale przygotowany – wiele ścieżek i możliwości jazdy. Jeżdżenie dla pełnych trybun to zawsze niezapomniane wrażenia. Gratulacje dla Bartka, był on dzisiaj zdecydowanie najszybszy.  Zdobyłem dziś sporo punktów, a to jest główny cel całych tych rozgrywek. 

Leon Madsen: Cieszę się, że jestem znowu na czele klasyfikacji. Liczyłem na zrobienie małej przerwy w różnicach punktowych, ale to nic. Finałowy bieg nie był łatwy, potrzebowałem znaleźć trochę prędkości, mimo wszystko udało znaleźć się na podium i to najważniejsze. 

Udostępnij