Niewiele ponad miesiąc dzieli nas od inauguracji żużlowego sezonu na Stadionie im. Edwarda Jancarza. 28 marca odbędzie się turniej memoriałowy poświęcony patronowi gorzowskiego obiektu. Szykuje się widowisko z gwiazdami światowego żużla.

Memoriał Jancarza to zdecydowanie inauguracja żużlowego sezonu w Polsce, jeśli chodzi o imprezy ze światową czołówką. Turniej zaplanowany na 28 marca będzie pierwszym wydarzeniem w naszym kraju z udziałem zawodników z Grand Prix. – Oprócz piątki zawodników Stali Gorzów potwierdzonych do startu w memoriale mamy żużlowców z innych polskich klubów ekstraligowych, którzy stanowią czołówkę cyklu Speedway Grand Prix. O tym, kto to dokładnie będzie, dowiedzą się Państwo z naszego profilu facebook’owego, gdzie stopniowo będziemy przedstawiać uczestników imprezy. Możemy zapewnić, że obsada spełni oczekiwania i dostarczy jeszcze więcej emocji niż przed rokiem – mówił dyrektor zarządzający klubu, Tomasz Michalski.

Jak już wcześniej informowaliśmy, oprócz widowiska sportowego, jakie zapewni bardzo silna stawka zawodów, kibice znajdą atrakcje dla siebie jeszcze przed turniejem. Zaplanowane jest m.in. „energetyczne miasteczko”, w którym będzie mógł wziąć udział każdy, bez względu na wiek.

Chcemy poinformować również o pewnej nowości, którą wprowadza w życie klub Stal Gorzów. Już podczas Memoriału Edwarda Jancarza na parkingu głównym (PG) zostaną otwarte miejsca dla rowerów i motocyklów. Posiadacze takich pojazdów będą mieć więc specjalnie wyznaczoną przestrzeń na ich bezpieczne pozostawienie. Funkcjonować to będzie przez cały ligowy sezon. Ponadto dla motocyklistów od tego roku będą sprzedawane karty parkingowe.

Za niewiele ponad tydzień rozpocznie się sprzedaż tzw. „wjazdówek”. Pierwszeństwo do kupna kart parkingowych będą mieć osoby niepełnosprawne, dla których uruchomiona zostanie sprzedaż zamknięta. Następnie prawo do zakupu będą mieć wszystkie pozostałe osoby. Warto zaopatrzyć się we „wjazdówkę” i mieć gwarancję swojego stałego miejsca podczas wszystkich imprez na „Jancarzu”. Koszt karty parkingowej na sezon 2020 wynosi 140 złotych.

 

 

 

28 marca na obiekcie przy ul. Śląskiej odbędzie się XVII Memoriał Edwarda Jancarza.

W piątek 21.02.2020r. rusza zamknięta sprzedaż wejściówek na te zawody, które będą świętem żużla na najwyższym poziomie!

Sprzedaż biletów w Sklepie Klubowym oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl. 

Harmonogram sprzedaży biletów:

21.02.2020 – 1.03.2020 – sprzedaż zamknięta tylko dla posiadaczy karnetów (gwarancja miejsca)
Od 02.03.2020 – sprzedaż otwarta

Ceny biletów:
20zł – karnetowicz
25zł – ulgowy
30zł – normalny

Bilety VIP – 150zł

Uwaga! Przy zakupie biletu karnetowicza należy okazać karnet. W dniu zawodów w sprzedaży wyłącznie bilety normalne i ulgowe.

 

ODBIÓR ZAPROSZEŃ ZA OKAZANIEM WEJŚCIÓWKI KINOWEJ

NA PREMIERĘ FILMU STALOWA ARMIA

TYLKO PODCZAS SPRZEDAŻY ZAMKNIĘTEJ W SEKRETARIACIE KLUBU!

Udostępnij