Zmierzą się ze sobą 34 drużyny w 4 kategoriach wiekowych. W turnieju weźmie udział 14 klubów z zachodniej części Polski, w tym między innymi ekipy z Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Kostrzyna nad Odrą, Słubic oraz Skwierzyny. Na boisku zobaczymy niemal 350 zawodników!

Stal Cup to wyjątkowy turniej, na którym ważniejsze od wygranej jest szlifowanie gry według zasad fair playogrom piłkarskich emocji i doping kibiców. Na każdej edycji piłkarzom towarzyszą całe rodziny i przyjaciele, którzy wraz z okolicznymi mieszkańcami wspierają swoich faworytów z trybun! Na każdego, kto będzie z nami w ten weekend czekają gry i konkursy z nagrodami. Podczas turnieju nie zabraknie także wyjątkowych gości, którzy wręczą puchary i medale młodym zawodnikom.  

Trzy lata temu, Krzysztof Grzybowski – koordynator Akademii, mówił o tym, że organizatorom zależy, aby impreza na stałe wpisała się w kalendarz największych eventów sportowych organizowanych w zachodniej części Polski. Jego słowa okazały się prorocze – turniej co roku cieszy się dużym zainteresowaniem i jest wyczekiwaną szansą na zdrową rywalizację dla wielu młodych piłkarzy i piłkarek.

Plan Stal Cup 2020:

Sobota 22.02

Rocznik 2010 – start 9:00

Rocznik 2011 – start 14:30

Niedziela 23.02

Rocznik 2012 – start 9:00

Rocznik 2013 – start 14:30

Udostępnij