wypełniony kibicami stadion stali gorzów

O tym, czy sezon w ogóle się odbędzie, zadecydują najbliższe tygodnie. Z pewnością aktualne wydarzenia są niepokojące. Mimo to większość jest optymistycznie nastawiona. Zawodnicy przygotowują się indywidualnie, a kibice z niecierpliwością czekają na ściganie na ?Jancarzu?. ? Dłużyła mi się ta zima i już od dawna nie mogę się doczekać żużla. Jak słońce wyszło i zrobiła się naprawdę ładna pogoda, to świat walczy z koronawirusem. Nie dopuszczam do siebie myśli, że sezon mógłby zostać odwołany. Nie wiem, kiedy się zacznie, ale jestem przekonana, że w tym roku będziemy cieszyć się żużlowymi mijankami ? odpowiada pewna siebie fanka Julia, która na mecze dojeżdża ze Strzelec Krajeńskich.

Poprzedni sezon nie należał do najłatwiejszych; jednakże Stali udało się utrzymać w Ekstralidze. ? To prawda poprzedni rok nie był rewelacyjny, ale zawsze trzeba szukać pozytywów. Na pochwałę na pewno zasługuje Bartosz Zmarzlik ? mistrz świata, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Jesteśmy też szczęśliwi, że reprezentuje barwy Stali Gorzów. Są jeszcze juniorzy, zarówno Rafał Karczmarz, jak i Mateusz Bartkowiak zrobili ogromny krok do przodu. Jestem szczęśliwy, że Rafał wrócił i będzie nas w tym sezonie reprezentował ? wypowiedział się kibic Krzysztof, który nie opuścił żadnego meczu w minionym sezonie.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie nowego sezonu. ? Mam przeczucie, że ten sezon będzie mistrzowski. Mamy w końcu mistrza świata w składzie, więc czemu to nie my mamy wygrać ? wierzy w mistrzostwo pan Włodzimierz, który na mecze Stali przychodzi od ponad 30 lat.

? To prawda, na papierze jesteśmy naprawdę silną ekipą, patrząc na skład, nie mamy żadnej dziury. Wszyscy nasi zawodnicy są bardzo solidni i regularni, a to jest najważniejsze ? dodaje wnuk pana Włodzimierza ? Paweł, który od dziadka zaraził się pasją do tego sportu.

Nie tylko na zmagania ligowe kibice czekają najbardziej. Fani nie mogą się doczekać turnieju Grand Prix. Liczą, że Zmarzlik pokaże się z jak najlepszej strony i będzie w stanie obronić tytuł mistrza świata. Oprócz naszego ?F-16? sympatycy gorzowskiej Stali są przekonani, że niespodziankę sprawi im Niels Kristian Iversen. ? O Bartka się nie boję! Wiem, że da sobie radę z presją, jaka może na nim ciążyć. Jest to w końcu najlepszy zawodnik na świecie ? chwali kapitana żółto-niebieskich kibic Krzysztof. ? W GP będziemy trzymać kciuki też za Iversena. Jest to zawodnik o nieprzeciętnych umiejętnościach i niesamowitym doświadczeniu, a tacy w tym prestiżowym turnieju nieraz sprawiali niespodzianki. W Gorzowie szło mu naprawdę dobrze, więc czuję, że to dla niego jest idealny moment ? dodała fanka Julia.

Kiedy tylko rozpocznie się żużlowy sezon, zapraszamy wszystkich kibiców na stadion im. Edwarda Jancarza, bo siedmiu solidnych zawodników gorzowski klub już ma, a nie może zabraknąć ósmego najważniejszego, czyli Was, kibiców.

Udostępnij