podprowadzające na murawie stadionu stali

Wiemy jednak, że są z nami osoby, które bez względu na panującą niepewność (a może właśnie z jej powodu) już zapewniły o swoje obecności w Stali na kolejne lata! Firmy Royal Car Rental oraz Uchański Logistyka pozostają z nami. Dziękujemy!

Royal Car Rental to znana już na lokalnym rynku marka zajmująca się wynajmem samochodów. Prowadzący firmę Jakub Michalski tak opowiada o swoich „początkach” w czarnym sporcie: -Wszystko zaczęło się jeszcze kiedy w swojej poprzedniej firmie sponsorowałem międzyrzeckich siatkarzy. Wówczas znajomy zaproponował mi sponsoring również gorzowskiej Stali. Od razu czułem, że będzie to dobry krok. Nie pomyliłem się – wspomina Michalski. I szybko dodaje: Marketing w każdej firmie powinien zajmować istotne miejsce. Bo bez promocji nawet najlepszy produkt się nie sprzeda. Stal Gorzów daje możliwości pokazania się na tle całej Polski. Dodatkowo prowadzi program Business Stal Club. Żaden inny klub nie oferuje takich spotkań biznesowych. – chwali gorzowską ekipę od strony biznesowej Jakub Michalski.

U Jacka Uchańskiego, którego firma – Uchański Logistyka – świadczy usługi z zakresu logistyki i transportu, przygoda ze Stalą zaczęła się już w dzieciństwie: – Żużel pokochałem dzięki mojej rodzinie. Mama i brat z zapałem chodzili na kolejne mecze. Pamiętam pierwsze spotkanie, które obejrzałem jako kibic. To był rok 1995, a Stal podejmowała u siebie Polonię Piła. Od tego momentu „przepadłem” (uśmiech). Pamiętam wszystkie wzloty i upadki naszej drużyny. I dalej podkreśla: W chwilach takich, jak obecnie klub szczególnie potrzebuje wsparcia i ludzi, którzy dotrzymują słowa. Zadeklarowałem swoją pomoc, zawarłem umowę na 3 lata i zamierzam się z niej wywiązać. Apeluję także do innych sponsorów, aby w takim momencie nie zostawiać klubu z problemami, a wspólnymi siłami postarać się przetrwać trudny moment. Kibiców natomiast zachęcam do zakupu karnetów. Bo bez względu na to, czy sezon się odbędzie, czy nie, to nasze wsparcie dla klubu w tej chwili jest najważniejsze– tłumaczy Uchański.

Udostępnij