Dynamicznie rozprzestrzeniający się koronawirus COVID-19 radykalnie zmienił nasze życie i zmusił do wielu, wcześniej nieplanowanych decyzji. Skutkiem panującej pandemii są m.in. zamknięte galerie handlowe. W związku z zaistniałą sytuacją Klub Sportowy Stal Gorzów został zmuszony zlikwidować sklep klubowy w Centrum Handlowym Feeria.

Od tej chwili sprzedaż klubowych gadżetów będzie możliwa tylko za pośrednictwem internetu. Z myślą o kibicach klub przygotował szereg atrakcyjnych promocji i darmową wysyłkę przy zamówieniach powyżej 20 złotych. Dodatkowo na oficjalnej stronie sklepu Stali Gorzów pojawiła się specjalna zakładka ?likwidacja sklepu?, gdzie dostępne będą wybrane produkty w okazyjnych cenach!

Przy jednorazowym zakupie dwóch dowolnych artykułów z zakładki ?likwidacja sklepu? klient otrzyma w prezencie skórzany pasek z metalową klamrą. Klamra pokryta jest skórzanym materiałem w którym został wtłoczony herb Stali Gorzów

Zapraszamy do zakupów i śledzenia na bieżąco sklepu internetowego Stali Gorzów, gdzie pojawiać się będą wyjątkowe promocje, wyprzedaże, a wkrótce i zupełnie nowa kolekcja.

Adres sklepu: www.sklep.stalgorzow.pl

Udostępnij