W jednej chwili wszystko się zmienia. 5 kwietnia mieliśmy spotkać się na stadionie. Stadionie wypełnionym do ostatniego miejsca. Usłyszeć, poczuć i zobaczyć. A przede wszystkim wesprzeć. Ale stało się inaczej. Tym bardziej musimy być teraz RAZEM. Potrzebujemy Was. Dlatego, choć osobno, poza stadionem – #wTrudnychChwilachZawszeRazem! Dołącz do Stalowej Armii!

W związku z faktem, iż mecze odbędą się bez udziału publiczności dla posiadaczy karnetów przygotowaliśmy trzy opcje do wyboru. Kibice, którzy nie mają karnetu także mogą okazać wsparcie dla Klubu kupując swój wirtualny bilet na konkretny mecz będący jednocześnie cegiełką.

Przypominamy, aby otrzymać nagrody w postaci unikatowej koszulki oraz zaproszenia do wzięcia udziału w zamkniętym spotkaniu z zawodnikami należy do dnia 31.05.2020 wysłać formularz z pozostawieniem karnetu jako cegiełka.

REGULAMIN DOTYCZĄCY KARNETÓW, KART PARKINGOWYCH NA SEZON 2020

I BILETÓW NA MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA

W związku z pandemią COVID-19 i decyzją PGE Ekstraligi o przeprowadzeniu żużlowych rozgrywek ligowych w sezonie 2020 bez udziału publiczności klub Stal Gorzów przygotował trzy propozycje dla kibiców-posiadaczy karnetów, kart parkingowych na sezon 2020 i biletów na memoriał E. Jancarza.

1. Posiadacze karnetów 2020:

a) karnet 2020 jako cegiełka – wyraz wsparcia dla klubu w trudnej sytuacji; kibic nie otrzymuje zwrotu wpłaconej kwoty, nie przenosi karnetu na sezon 2021, zostawia karnet symbolicznie ?na pamiątkę? (nie zwraca go), a w zamian otrzymuje satysfakcję, wdzięczność i szacunek władz klubu, zawodników i innych kibiców, dumę z bycia częścią stalowej rodziny, gwarancję zachowania miejsca i ceny z sezonu 2020 oraz dodatkowo:

– utrzymuje ważność karnetu 2020 w przypadku decyzji o wznowieniu imprez masowych na stadionie im. E. Jancarza,

– unikatową, pamiątkową, personalizowaną koszulkę z motywem Stalowej Armii, na której swoje autografy złożą wszyscy zawodnicy Stali Gorzów (koszulka niedostępna w sprzedaży detalicznej),

– zaproszenie do wzięcia udziału w zamkniętym spotkaniu z zawodnikami organizowanym w formie pikniku po zakończeniu sezonu 2020 lub przed rozpoczęciem sezonu 2021 (w zależności od bieżącej sytuacji sanitarnej),

b) przeniesienie karnetu 2020 na sezon 2021 ? forma wsparcia klubu w trudnej sytuacji poprzez przeniesienie wpłaconej kwoty na całosezonowy karnet na rok 2021; kibic w zamian otrzymuje satysfakcję, wdzięczność i szacunek władz klubu, zawodników i innych kibiców, dumę z bycia częścią stalowej rodziny,

c) rezygnacja z karnetu 2020 ? kibic zwraca zakupiony karnety w terminie od 11/05/2020 do 31/05/2020 w sklepie kibica (ul. Śląska, przy kasach stadionowych) i otrzymuje:

– całkowity zwrot wpłaconej kwoty (termin zwrotu zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, tj. do 31/10/2020)

lub

– wybrane przez siebie gadżety w kwocie równej wartości zwracanego karnetu (odbiór w dniu zwrotu karnetu).

DEKLARACJĘ SKORZYSTANIA Z W/W OPCJI NALEŻY ZŁOŻYĆ WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ DOSTĘPNY POD LINKIEM: WWW.STALGORZOW.PL/FORMULARZ DO DNIA 31/05/2020. W PRZYPADKU BRAKU ZWROTU LUB DEKLARACJI ? KARNET / KARTA TRAKTOWANA JEST JAKO CEGIEŁKA.

2. Posiadacze kart parkingowych 2020:

a) karta jako cegiełka, darowizna na rzecz klubu,

b) przeniesienie karty 2020 na sezon 2021,

c) rezygnacja z karty 2020 – kibic zwraca zakupioną kartę parkingową w terminie od 11/05/2020 do 31/05/2020 w sklepie kibica (ul. Śląska, przy kasach stadionowych) i otrzymuje:

– całkowity zwrot wpłaconej kwoty (termin zwrotu zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, tj. do 31/10/2020)?

lub

– wybrane przez siebie gadżety w kwocie równej wartości zwracanej karty (odbiór w dniu zwrotu karnetu).

DEKLARACJĘ SKORZYSTANIA Z W/W OPCJI NALEŻY ZŁOŻYĆ WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ DOSTĘPNY POD LINKIEM: WWW.STALGORZOW.PL/FORMULARZ DO DNIA 31/05/2020. W PRZYPADKU BRAKU ZWROTU LUB DEKLARACJI ? KARNET / KARTA TRAKTOWANA JEST JAKO CEGIEŁKA.

3. Posiadacze biletów ma memoriał E. Jancarza.

a) bilet jako cegiełka, darowizna na rzecz klubu,

b) rezygnacja z biletu – kibic zwraca zakupiony bilet w terminie od 11/05/2020 do 31/05/2020 w sklepie kibica (ul. Śląska, przy kasach stadionowych) i otrzymuje:

– całkowity zwrot wpłaconej kwoty (termin zwrotu zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, tj. do 31/10/2020)

lub

– wybrane przez siebie gadżety w kwocie równej wartości zwracanego biletu (odbiór w dniu zwrotu biletu).

Udostępnij