TERAZ BILET DZIECIĘCY DO 13 ROKU ŻYCIA!


Zwiększamy wiek dzieci, które mogą wejść na mecz w ramach biletu dziecięcego! Obecna granica 7 lat zostaje zwiększona do 13! Jeżeli taki bilet został już zakupiony różnica zostanie zwrócona w dniu meczu w oknie INFORMACJA na podstawie wydrukowanego biletu.


NAJMŁODSI WCHODZĄ ZA FREE!   

Dzieci do 4 roku życia zapraszamy na mecz ZA DARMO! Od małego na całego, tak więc nie zastanawiaj się i zabierz na mecz naszych najmłodszych Kibiców! Jeżeli bilet został już zakupiony różnica zostanie zwrócona w dniu meczu w oknie INFORMACJA na podstawie wydrukowanego biletu.


2+1 – CHODŹ POMALUJ MÓJ ŚWIAT!   

WPROWADZAMY BILET RODZINNY.   

Przy zakupie dwóch biletów normalnych, dziecko do 13 roku życia wchodzi na mecz ZA DARMO! Bilet rodzinny dostępny na niskiej trybunie w cenie 80 zł i na wysokiej w cenie 100 zł. Jeżeli zakupiłeś już bilety osobno, a chcesz skorzystać z tej oferty, zapraszamy do Sklepu Klubowego przy Kasach Stadionowych!

Wejście na Stadion na Bilet Rodzinny – Brama Główna – oznaczony kołowrotek z prawej strony (od strony ul. Śląskiej).


KUPIŁEŚ KARNET DLA DZIECKA?   

NIE BÓJ SIĘ, NIE STRACISZ!   

Dzieci do 13 roku życia, które mają karnety na sezon 2020, w przyszłym sezonie karnet dostaną w wyjątkowej cenie 50zł! Obecne obniżki cen nie uczynią Cię dzięki temu stratnym!

Masz problem z zakupem biletu przez Internet? Przyjdź do Sklepu Kibica przy Stadionie – pomożemy w rejestracji i kupnie biletu!

Udostępnij