Na tę wiadomość czekali wszyscy kibice Moje Bermudy Stali Gorzów. Z wielką radością informujemy, że wychowanek, kapitan i lider ?żółto-niebieskich? przedłużył kontrakt z nadwarciańskim klubem i w przyszłym sezonie również będzie stanowił o sile żółto-niebieskich!

– Cieszę się ogromnie, że będę w sezonie 2021 częścią Stalowej Armii. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie dla naszej drużyny równie szczęśliwy, jak sezon 2020 i zrobimy wszystko, abyście Wy kibice byli z nas dumni. Bądźcie z nami, kibicujcie i trzymajcie kciuki ? powiedział dwukrotny indywidualny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik.

Zadowolenia z podpisania umowy z 25-latkiem nie kryje prezes Stali Gorzów, który zdradził również, że ani przez chwilę nie obawiał się o to, że popularnego F16 mogłoby zabraknąć w jego zespole – Cieszymy się, że Bartek jest z nami, a Bartek cieszy się, że jest ze Stalą. Bartek jest klasowym zawodnikiem, dwukrotnym mistrzem świata, wielkim człowiekiem, który przywiązuje ogromną wagę do wartości. Wiedzieliśmy o tym, że musimy sprostać oczekiwaniom Bartka, któremu należą się gratyfikacje finansowe za indywidualne sukcesy, ale nas łączy dużo więcej niż pieniądze. Proszę nie zapominać, jak wiele lat Bartek jeździ dla Stali, jak ważna dla niego jest Stal Gorzów i jak ważny dla nas, kibiców i sponsorów jest Bartek. Ani przez moment nie wątpiłem w to, że Bartek zostanie w Stali ? mówił Marek Grzyb.

Wychowanek gorzowskiej Stali podpisał porozumienie odnośnie sezonu 2021.

Sezon 2021 będzie dla Bartosza Zmarzlika dwunastym w barwach macierzystego Klubu. Licencję żużlową zdobył w 2010 roku i wtedy też sięgnął po swoje pierwsze ze Stalą Gorzów złoto w Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski. W najlepszej żużlowej lidze świata zadebiutował 25 kwietnia 2011 roku.

Cieszymy się ogromnie, że tak utalentowany i utytułowany zawodnik, jakim jest bez wątpienia Bartosz Zmarzlik, nadal będzie częścią ?żółto-niebieskiej? Rodziny.

Udostępnij