Drodzy Kibice,

Już za chwilę wraca PGE Ekstraliga. Dziękujemy, że jesteście z nami. Trzymacie kciuki, wspieracie w dobrych i złych momentach. Jesteście #ZawszeRazem z nami. Niestety obecna sytuacja związana z pandemią uniemożliwia nam spotkanie się podczas sparingów i meczów na Jancarzu. Tak samo jak Wy liczymy, że chociaż z częścią WAS będziemy mogli się spotkać podczas spotkań ligowych. Mamy nadzieję, że Wasz doping jak zawsze będzie niósł nas do zwycięstwa.

Monitorujemy na bieżąco sytuację, zaproponowaliśmy karnetowiczom rekompensatę za pierwsze domowe mecze z Lublinem i z Częstochową, jeżeli odbędą się one bez udziału kibiców. Trzymamy kciuki, że następne mecze będziemy mogli pojechać już przy udziale publiczności.

Jak będzie? Tego jeszcze nie wiemy dzisiaj, ale obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby wypracować jak najlepsze rozwiązania dla WAS i będziemy przygotowani na róźne scenariusze.

Organizacja sparingów i meczów kosztuje, dlatego uwierzcie nam, że ogromnie doceniamy Wasze wsparcie. Wiemy, że WAM też jest ciężko w tych pandemicznych czasach, tym bardziej szanujemy Waszą lojalność do Klubu.

Jeszcze raz dziękujemy za Wsparcie. Wszyscy jesteśmy Stalową Rodziną!

Udostępnij