TL Ubezpieczenia Stal Gorzów w najbliższą sobotę tj. 08.05. rozegra ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie. Rywalem gorzowskiej Stali będzie beniaminek tegorocznych rozgrywek SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali sportowej przy ul. Szkolnej 31 w Gorzycach Wielkich. Zespół z Gorzowa jest liderem tabeli I ligi grupy B z dorobkiem 45 punktów natomiast rywal z Gorzyc Wielkich jest na 9 miejscu z 14 punktami.

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie to beniaminek tegorocznych rozgrywek I ligi. Drużyna założona przez dwóch braci Krzysztofa i Pawła Dutkiewiczów nie ma łatwego życia w tym sezonie. Zespół trapiony przez kontuzje oraz braki kadrowe nie mógł w 100% pokazać swojego potencjału. 9 miejsce i 14 punktów w tabeli może sugerować, że drużyna SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie nie powinna stanowić zagrożenia dla żółto-niebieskich, ale musimy pamiętać że SPR gra u siebie. Ponadto w swoich szeregach ma wielu doświadczonych zawodników jak choćby wymienieni już Krzysztof i Paweł Dutkiewiczowie (Paweł rzucił w tym sezonie 130 bramek i jest drugim najskuteczniejszym strzelcem ligi), rozgrywający Mateusz Jedwabny czy grający na kole Paweł Piosik. SPR w czwartek pokonał w wyjazdowym spotkaniu SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie odrabiając zaległości z 16 kolejki. Po każdym zwycięstwie morale w drużynie rośnie więc gorzowianie muszą podejść do spotkania w 100% skoncentrowani aby wykonać kolejne zadanie i zdobyć 3 punkty. Każdy beniaminek a już na pewno SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony dlatego zespół TL Ubezpieczenia Stal Gorzów musi mieć się na baczności.

Gorzowianie po ostatniej wygranej z Legnicą są w gazie i na pewno chcą zgarnąć w tym meczu 3 punkty. Czy gorzowianie znajdą sposób na beniaminka i wygrają? Dowiemy się tego dopiero w sobotnie popołudnie. O transmisji z meczu poinformujemy na naszym profilu na Facebook-u. Zachęcamy do aktywnego kibicowania! Do boju STAL!

Udostępnij