Mam na imię Ola i w styczniu skończyłam 20 lat. Mieszkam 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego w Krzeszycach. Obecnie jestem studentką pierwszego roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Skąd w moim życiu wziął się żużel? Oczywiście za sprawą mojego taty oraz dziadka. Odkąd pamiętam, co tydzień oglądaliśmy zmagania zawodników, czy to na stadionie, w telewizji, a czasem słuchaliśmy relacji radiowej.  Razem z tatą chodziliśmy na mecze ligowe oraz na Grand Prix. Bardzo dobrze to wspominam. Jestem osobą, która lubi wyzwania, więc gdy zobaczyłam casting na bycie podprowadzającą, stwierdziłam czemu nie spróbować. Wychodzę z założenia, że trzeba czerpać z życia tyle ile się da i warto próbować nowych rzeczy. Fajnie jest zdobywać nowe doświadczenie, poznawać nowe osoby. Kibicowałam Stali od dzieciństwa, dlatego podoba mi się to, iż mogę obejrzeć żużel od innej strony.

W wolnych chwilach uwielbiam biegać. Jest to dla mnie forma oderwania się od życia codziennego. Dobry trening potrafi podnieść na duchu i poprawić humor. Biegam po 3-4 razy w tygodniu po 10-12 km. Oprócz biegania, uczęszczam na zajęcia zumby. Uwielbiam tańczyć, co sprawia, że zajęcia jak dla mnie mogłyby trwać o wiele dłużej niż godzina. Moją pasją jest również pływanie. Na pierwsze zajęcia poszłam w wieku 5 lat. W przeszłości chodziłam też na gimnastykę akrobacyjną oraz na jazdę konną. Sport nauczył mnie przede wszystkim dyscypliny i świadomości, że nic nie przychodzi łatwo. Aby osiągnąć wyznaczone cele i sukces trzeba na to zapracować. Na co dzień, lubię spędzać czas z moimi najbliższymi, chłopakiem i przyjaciółmi. To oni dają mi motywację i kopa do działania. Jestem otwartą i towarzyską osobą, co sprawia, że lubię spędzać czas z innymi.

Udostępnij