2 lipca Moje Bermudy Stal Gorzów czeka wyjazdowe spotkanie z Eltrox Włókniarz Częstochowa. Na torze w Gorzowie lepsze okazały się częstochowskie ?Lwy?. Przed Stalą bardzo trudne zadanie.

Będzie to bardzo ważny pojedynek. Ścisk w tabeli powoduje, że każdy punkt jest dzisiaj na wagę złota. W pierwszym meczu w Gorzowie doszło do małej niespodzianki. Włókniarz pokonał dotąd niepokonanych Stalowców. Przegrany mecz u siebie powoduje, że przed zespołem z Gorzowa bardzo trudne zadanie.

Faworytem piątkowego pojedynku będą gospodarze, którzy po słabszym początku sezonu od meczu w Toruniu złapali drugi oddech. Obecnie częstochowianie plasują się na piątej pozycji w tabeli, a w przypadku piątkowego zwycięstwa nawet jednym małym punktem zrównają się w tabeli ze Stalą Gorzów, a że będą mieli lepszy bilans bezpośrednich meczów będą wyżej klasyfikowani na trzy kolejki przed zakończeniem fazy zasadniczej.

Zawodnicy Stali Gorzów na pewno zrobią wszystko żeby wywieźć z Częstochowy punkty. Trzeba przyznać, że Stalowcy potrafią jeździć pod Jasną Górą. Od 2009 roku Stal nigdy nie zdobyła na torze Włókniarza mniej niż 41 punktów. Na dziesięć rozegranych w tym okresie meczów nasi wygrali połowę.. To pokazuje, że żółto-niebiescy czują tamtejszy owal i są w stanie powalczyć o korzystny wynik.

Awizowane składy:

Moje Bermudy Stal Gorzów:

 1. Szymon Woźniak
 2. Anders Thomsen
 3. Martin Vaculik
 4. Rafał Karczmarz
 5. Bartosz Zmarzlik
 6. Wiktor Jasiński
 7. Kamil Pytlewski

Eltrox Włókniarz Częstochowa:

 1. Leon Madsen
 2. Kacper Woryna
 3. Bartosz Smektała
 4. Jonas Jeppesen
 5. Fredrik Lindgren
 6. Jakub Miśkowiak
 7. Mateusz Świdnicki

Początek spotkania: 20:30

Udostępnij