Akademia Piłkarska Stal Gorzów ogłasza wielkie nabory do otwartych grup treningowych dla dzieci w wieku 3-12 lat. Jest to idealny czas, aby zachęcić malca do sportu! Dlaczego? Początek roku szkolnego to dobry okres na to, aby zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe, a treningi Akademii są doskonałym uzupełnieniem zajęć ruchowych w przedszkolu, czy WF-u w szkole.  Aktywność fizyczna pozwala wyzwalać endorfiny, podkręca układ odpornościowy i wpływa na prawidłową postawę ciała. Oprócz zalet prozdrowotnych, zawodnicy uczą się kompetencji miękkich i odkrywają swoje zainteresowania!  

Wielkie Nabory Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów

Obecnie Akademia Piłkarska Stal Gorzów  liczy ponad 102 zawodników. W treningach udział biorą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od 3. roku życia. Jako jedyni z wielu klubów sportowych w Polsce oferujemy: 

? 2 bezpłatne treningi,
? piłkę w prezencie,
? rezerwację miejsca w grupie treningowej,
? opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,
? ubezpieczenie NNW,
? udział w turniejach,
? dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Wszechstronny rozwój w Akademii 

System szkolenia skrzatów, czyli dzieci w wieku 3-6 lat powinien gwarantować im, jak największą radość i stanowić zabawę. Trenerzy Akademii pozwalają popełniać błędy podczas treningów, meczów i turniejów. Dzięki temu wydobywana jest  kreatywność i boiskowa odwaga. Szkoleniowcy dzielą się miłością do futbolu, aby każdy moment obcowania z piłką obfitował w radość. Wartościami, którymi kieruje się kadra Akademii jest propagowanie zasady fair play. Dziecko uczy się w ten sposób, że nawet słabszy kolega z drużyny musi być akceptowany jako partner do gry i stanowi ważny element wsparcia zespołu. Treningi dla grupy skrzatów są bogate w różnego rodzaju formy ruchowe, dzięki którym malec prawidłowo się rozwija. Podczas zajęć trenerzy skupiają uwagę na doborze ćwiczeń, które wpływają na budowanie prawidłowej postawy ciała. Przede wszystkim do programu szkoleniowego dołączone są ćwiczenia, które stabilizują kręgosłup, miednicę oraz wzmacniają mięśnie pleców i brzucha. System doskonalenia Akademii jest prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. W Akademii wszystkie grupy wiekowe mają przydzielonych dwóch trenerów, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika. Taki system zapewnia dostarczenie odpowiedniej ilości uwagi dla każdego zawodnika. Co więcej szkoleniowcy wykazują się wiedzą pedagogiczną i odpowiednim podejściem do dzieci.

Akademia Piłkarska Stal Gorzów gwarantuje dwie ścieżki kariery: lokalizacyjną i reprezentacyjną. Dla nowych piłkarzy proponujemy ścieżkę lokalizacyjną, podczas której zawodnicy rozpoczynają swoją sportową przygodę. Natomiast ścieżka reprezentacyjna daje możliwość szlifowania i doskonalenia umiejętności dla zawodników, którzy wykazują wysoki poziom gry. 

Z Akademią nigdy nie jest nudno! 

Dołączenie do Akademii gwarantuje wiele piłkarskich przygód podczas  turniejów. Akademia organizuje turnieje piłkarskie takie jak: Stal Cup, Turnieje Regionów, FootballPro Cup Masters. 

Jak zapisać się na trening?

Akademia umożliwia 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak, by każdy zawodnik mógł przekonać się do sztabu trenerskiego i formy treningów. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty. Wystarczy zarejestrować się w panelu Akademii  gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów. Wszelkie informacje możesz uzyskać pod numerem telefonu: 508036487 
Do zobaczenia na boisku!

Szczegóły: https://www.apstal.pl/wielkie-nabory

Udostępnij