W tym roku Moje Bermudy Stal Gorzów inaugurują sezon PGE Ekstraligi u siebie na Jancarzu. Do Gorzowa przyjeżdża aktualny Drużynowy Wicemistrz Polski Motor Lublin. Pierwszy mecz będzie świetną okazją dla Stalowców do rewanżu za nieudane ubiegłoroczne play offy. To właśnie popularne ?Koziołki? wyeliminowały ekipę z Gorzowa z walki o złoty medal.

Motor Lublin do Gorzowa przyjedzie bez zawieszonego przez PZM Rosjanina Grigorija Łaguty. Zamiast niego goście mogą stosować Z/Z (zastępstwo zawodnika). Drużyna z Lublina ma bardzo silny i wyrównany skład więc brak rosyjskiego zawodnika nie powinien być, aż tak odczuwalny. Dominik Kubera, Mikkel Michelsen, Maksym Drabik czy Jarosław Hampel, nie mówiąc już o bardzo silnej formacji juniorskiej to gwarancja dobrego wyniku.

Skład Stali to natomiast bardzo silna formacja seniorska z Kapitanem Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Martin Vaculik, Szymon Woźniak i Anders Thomsen to zawodnicy, którzy znakomicie czują się na domowym torze. Na pozycji U-24 Rafała Karczmarza zastąpił duński zawodnik Patrick Hansen, wcześniej zawodnik Ostrowa, tegorocznego beniaminka PGE Ekstraligi. Do Gorzowa powrócił z Grudziądza Mateusz Bartkowiak, który będzie liderem formacji młodzieżowej w sezonie 2022. W czerwcu do składu będzie mógł wejść utalentowany Oskar Paluch, Indywidualny Mistrz Świata i Europy w klasie 250cc.

Szykuje się znakomity pojedynek na inaugurację ligi na Jancarzu! Przygotujcie się na walkę o każdy metr toru, o każdy punkt. Zaczynamy PGE Ekstraligę na Jancarzu!

#GORLUB

8 kwietnia, piątek – Godzina 20.30

Stadion im. Edwarda Jancarza

Bramy Stadionu otwieramy o godz. 19.00

Udostępnij