3W Dystrybucja Budowlana S.A. jest częścią Grupy 3W działającej poprzez sieć 54 hurtowni i marketów budowlanych, która jest największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Swoją ofertę kierujemy głównie do firm wykonawczych, inwestorów, czy developerów.

Fanom sportu 3W Dystrybucja Budowlana S.A. jest znana przede wszystkim jako wieloletni fundator nagrody głównej i sponsor Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku Przeglądu Sportowego. Na przestrzeni lat nasza firma wspierała znane kluby sportowe m.in. Skrę Bełchatów, Zaksę Kędzierzyn-Koźle (siatkówka), Torus Wybrzeże Gdańsk (piłka ręczna), a także sportowców uprawiających niszowe dyscypliny czy też lokalne inicjatywy sportowe. Wspieramy również naszych pracowników uprawiających amatorsko różne dyscypliny sportowe.

Speedway Grand Prix to nie pierwsze spotkanie 3W z żużlem. Podczas jednego z finałów Plebiscytu na najlepszego sportowca roku wylicytowaliśmy kevlar Bartosza Zmarzlika, który później został przekazany na licytację w ramach finału WOŚP. Tego roku Bartosz Zmarzlik zdobył tytuł Najlepszego Sportowca właśnie podczas Gali Przeglądu Sportowego.

Wierzymy, że w sporcie i biznesie liczą się te same wartości, dlatego niemal od samego początku wspieramy sportowców i sportowe wydarzenia. Żużel jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportów motorowych w Polsce, a nasi zawodnicy od lat utrzymują się w światowej czołówce. Cieszymy się, że zostaliśmy sponsorem tytularnym Speedway Grand Prix w Gorzowie i jesteśmy przekonani, że wszystkich kibiców czekają niezapomniane emocje. Jako firma z polskim kapitałem szczególnie mocno kibicujemy oczywiście polskim zawodnikom – Michał Adamiuk, Prezes Zarządu 3WDB S.A.

Udostępnij