W czwartek, 23 lutego odbyło się pierwsze w tym roku biznesowe śniadanie w ramach Business Stal Club. Frekwencja dopisała. Na spotkaniu pojawiło się ok. 100 naszych partnerów i sponsorów.

To była świetna okazja do zaprezentowania naszych partnerów oraz podziękowań za wsparcie. Prezes klubu, Waldemar Sadowski przedstawił również zmiany, inwestycje i cele jakie zamierzamy zrealizować w sezonie 2023. Zaprezentował nowe hasło, które zostanie z nami na dłużej #STALeRAZEM. ?Najważniejsza jest drużyna, najbliższy sezon jedziemy razem i moim zdaniem, co zresztą pokazał nasz obóz w Finlandii jesteśmy bardzo zmobilizowani aby w tym roku również skutecznie powalczyć w lidze?. Prezes wspomniał także o inwestycjach, które aktualnie są prowadzone na stadionie ?Budowa nowych garaży, przygotowanie warsztatu dla młodych zawodników, modernizacja wieżyczki sędziowskiej i trybuny głównej, wymiana bandy, a także remont pomieszczeń biurowych sztabu szkoleniowego to tylko nieliczne przykłady, na to, że nie próżnujemy. Jesteśmy świadomi, że tak duży stadion wymaga wielkich nakładów i pracy, ale razem z miastem Gorzów Wielkopolski, OSiR konsekwentnie modernizujemy nasz ukochany obiekt?. Prezes także nie omieszkał wspomnieć, o możliwości zakupu karnetów dla pracowników naszych partnerów.

A co o naszych sponsorach sądzą nasi partnerzy?

Grzegorz Platokos

To możliwość spotkania się w fajnym gronie nie tylko na meczach żużlowych, w fajnej rodzinnej atmosferze. Wrażenia bardzo fajne, jestem zaskoczony dużą ilością nowych ludzi w BSC, było godnie. Zależy mi i mojej firmie na takich spotkaniach i na pewno się pojawimy na kolejnym.

Kaskat Stanisław Franczak właściciel

Zawsze takie spotkania są potrzebne, dzięki temu jest przepływ informacji na linii klub partnerzy dzięki czemu wszyscy są zadowoleni.

Wiązary Lewandowscy Paweł Molka przedstawiciel firmy

Jako nowe osoby w tym środowisku odebraliśmy takie spotkanie bardzo pozytywnie. Poznaliśmy dużo nowych osób. Chcemy uczestniczyć w życiu klubu i poznawaniu ludzi związanych ze Stalą.

Udostępnij