W czerwcu na Stadionie im. Edwarda Jancarza rozegrana zostanie kolejna runda cyklu Grand Prix. Miło nam poinformować, że sponsorem tytularnym zawodów w mieścię położonym nad Wartą została firma ISS (Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.)

ISS (Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.) jest czołowym producentem asortymentu zabezpieczeń w Polsce i równocześnie jednym z największych w tej branży przedsiębiorstwem w Europie.

Produkty ISS są uznawane i cenione na całym świecie.

W ofercie znajdują się sejfy, szafy na broń, sejfy ognioodporne oraz skarbce i bunkry.

ISS produkuje sejfy przeznaczone dla większości branż życia publicznego i użytku domowego, w klasach odporności na włamanie od I do VII, certyfikowane przez uznane na całym świecie jednostki badawcze VDS, ECB-S jak i również IMP.

Jest również jednym z nielicznych producentów sejfów ognioodpornych.

Chcąc wyjść naprzeciw naszym Klientom oferujemy także sejfy tworzone według indywidualnych projektów.

ISS jest również producentem popularnej serii szaf na broń – Siegen.

„ISS jest firmą, która produkuje sejfy w gorzowskiej fabryce i wysyła je w świat. Od lat wspieramy również lokalne sporty jak i sportowców z różnych dziedzin. Podobnie jak w sporcie nasza praca polega na systematycznych działaniach. Sportowcy latami pracują na swój sukces, tak samo nasza wieloletnia, systematyczna praca pozwoliła nam znaleźć się w miejscu, w którym obecnie jesteśmy. To zasługa całego zespołu naszej firmy oraz ich wytrwałej pracy. Nasze działania zaowocowały tym, że dzisiaj jesteśmy jednym z największych producentów sejfów. Obejmując sponsoringiem rozgrywki Grand Prix w Gorzowie potwierdzamy naszą wieloletnią współpracę z klubem Stal Gorzów jak i z jej zawodnikami oraz chcemy przyczynić się do promowania tego ważnego święta żużlowego w Gorzowie. Jako ISS – życzymy wszystkim uczestnikom zawodów Grand Prix, wytrwałości i powodzenia a kibicom wspaniałych wrażeń!” – powiedział Jacek Iwaszuk – prezes zarządu ISS.

Waldemar Sadowski, prezes zarządu Stali Gorzów: „Stal Gorzów to uznana marka sportowa i marketingowa na rynku. Zaangażowanie firmy ISS w gorzowską rundę SGP potwierdza jednoznacznie, że Stal Gorzów gwarantuje świetną promocję naszym partnerom na arenie krajowej i nie tylko.”

Udostępnij